Hata Tohumları: en iyi sidibankov dünyasından kenevir tohumu nerede satılır!

Sakin veya canlının nefes alması, gönül rahatlığı veya tutku, mutluluk ya da endişe – sadece hangi ot türünü tercih edeceğinizi siz belirlersiniz. Hollanda, ABD ve İspanya’dan ünlü yetiştiricilerin en iyi kenevir tohumlarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca Hatalar Tohumlar kataloğunda sıradışı hediyelik eşyalar bulacaksınız. % 100 yüksek kalitede ürün, iyi fiyat ve hızlı teslimat garantisi.

3 esrar sırrı

Esrar en eski mahsullerden biridir. İnanılmaz çimlerin hatıraları, binyıl M.Ö. Övüldü ve sansürlendi, övüldü ve infernal ilaca kıyasla. Neden öyle Burada her şey çok basit: Türkiye’de kenevir tohumu ayrıca karmaşık hastalıkları iyileştirmek, yasalarca birçok kişi tarafından puanlanan ve cezalandırılan bir haz almak için de kullanılıyordu.

Bu meraklı bitkinin sırrı gerçekten nedir?

  • Esrar tohumları sağlığınız için yararlı olan birçok madde içerir: vitaminler, amino asitler, mineraller, lif, protein, phytin. Broşürler antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bu nedenle tahıllarda yağ üreten gıdalardan takviye edilirler.
  • Esrar lifleri çok güçlü, sert ve uzun süre çürümeye maruz kalmazlar. Endüstriyel üretimde kanvas, kanvas kumaş, çanta, kablo, kumaş, pahalı kağıt vb. Üretiminde kullanılırlar. Kenevir işlerinde ultraviyole radyasyonun% 95’ine ve% 30’una kadar ter taşımaktadır. İlginç bir şekilde, kenevirden yapılabilecek 50 binden fazla ürün şu anda kuruludur.
  • Ancak en ilginç olan, bitkinin psikotropik kimyasallar içerdiğidir – insan vücudunun sinir durumunu ve gerçeklik algısını etkileyen kanabinoidler. Kesinlikle herhangi bir çeşidin, yüksek veya taş etkisini belirleyen kendi THC dozu vardır.

kenevir tohumu nerede satılır

Kenevir Tohumu Çeşitleri

Hataları Seeds çevrimiçi mağazası, sizin için genetik, verim düzeyi ve çiçeklenme dönemine göre kategorilere göre kenevir tohumu sınıflandırmasıyla sizin için uygun bir kayıt oluşturdu.


kenevir tohumu nerede satılır?
Burada üç çeşit kenevir tohumu satın alabilirsiniz:

  • Indica – Çok fazla yapraklı çalılar; sigaraları doymuş bir taş etkisi ile tarif edilir.
  • Sativa – uzun tomurcukları olan uzun boylu şifalı otlar ve yüksek etkilidir.
  • Ruderalis, küçük yapraklı ve düşük THC içeriğine sahip yabani çeşitlerdir.

Tek bir türün sınırları dahilinde bile, türler eylemlerinde oldukça farklıdır.

Yetiştiriciliğin özelliklerine göre, esrar benzer türlere ayrılır:

  • Otomatik çiçeklenme – üremesi kolay, günün ışık moduna bağlı değil.
  • Fotoperyodlar – belirli miktarda ışık ve özel bakım gerektirir.

Bugün, Alanya’da yetişen otomatik yetişen kenevir tohumları üremeleri için daha az çaba ve para gerektireceklerinden, büyük ün kazanıyor.

Nihai önemli sınıflandırma dişileştirilmiş ve düzenli tanelerdir. Bunlardan ilki,% 100’lük darbe veren ve en yüksek THC oranına sahip dişi hücrelerden oluşur. Düzenli olarak% 50 erkek ve% 50 dişi elementler içerir.

Hata Tohumları: Türkiye’de mükemmel kenevir tohumu!

Gevşeme, mutluluk ve zevk dünyasına girme arzusu var – İstanbul’da kenevir tohumu bizimle birlikte. Yetiştiricinin isteklerini karşılayan güzel tohumlar sunarak dünyanın popüler sidibanları ile işbirliği yapıyoruz. Türkiye’de kenevir tohumu dükkanı !

olduğumuz için, esrar kültürüne şirketimizle katılın.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>